REW İstanbul 2018 15-17 Şubat 'ta Tüyap'ta!

 REW İstanbul 2018 15-17 Şubat 'ta Tüyap'ta!

REW İstanbul 2018 15-17 Şubat 'ta Tüyap'ta!

İFO Fuarcılık tarafından 15-17 Şubat tarihleri arasında 14.'sü düzenlenecek olan REW İstanbul'a katılımlar tüm hızıyla devam ediyor. Geri dönüşümün geleceğine yön veren sektör firmaları, farklı pazarlara açılmak ve yeni işbirliği fırsatları yakalamak için Avrasya'nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul'da buluşuyor.

REW İstanbul 2018, başta büyük sanayi kuruluşları olmak üzere üretim yapan tüm sektör firmalarının bir taraftan, yasal zorunluluk haline getirilen çevre sorumluluklarını yerine getirirken, diğer taraftan atıklarını birer ekonomik değer olarak yeniden değerlendirebilmelerine imkan tanıyan teknolojilere 14.kez ev sahipliği yapacak. Fuarda, katı atık, su ve atık su arıtımı, bio-enerji, atık toplama ve taşıma araçları, ayırma, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilenebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları gibi onlarca farklı kategoride yenilikler sergilenecek.

AGİD olarak katılım sağlayacağımız REW İstanbul fuarındaki standımıza sizleri de bekleriz. 14.Uluslararası REW İstanbul hakkında detaylı bilgi ve fuara katılım için www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.