11. Uluslararası IstanbulLight Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi 19-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açıyor.

 

Aydınlatma sektörünü tek çatı altında toplayan IstanbulLight; Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa, Balkanlar, BDT ülkelerinden 8000’i aşkın sektör profesyoneli ve yüzlerce katılımcı firmayı ağırlamaya hazırlanıyor.

 

UBM Turkey, AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi kapsamında organize edilen ‘’Ticaret Sahnesi Programı’’, ‘’Aydınlatma Forumu’’ ve ‘’Aydınlatma Tasarım Zirvesi’’ programlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Türkiye’den ve dünyadan zengin konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek IstanbulLight 2018 Ticaret Sahnesi Programı 19-22 Eylül tarihleri arasında 9. Hall’de siz değerli katılımcılarımızla olacak.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İstanbul Belediye Başkanlığı ve İstanbul Sanayi Odası bünyesinde çeşitli Müdürlüklerden konuşmacıların olduğu IstanbulLight Aydınlatma Forumu 2018 yoğun programıyla 19-20 Eylül tarihleri arasında yine sizlerle olacak.

 

Aydınlatma tasarımı bağımsız ofisleri ve dünyaca ünlü aydınlatma tasarımcılarının katılımıyla gerçekleşecek IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi 2018 21-22 Eylül tarihleri arasında olan zirvede, sektörün ihtiyacı olan teknik bilgilerin yanı sıra çeşitli projelerden örnekler ve tasarımda yeni yaklaşımlar da ele alınacak.

 

Online kayıt için tıklayınız.

 

Etkinlik Programları;

  1. IstanbulLight 2018 Ticaret Sahnesi Programı
  2. IstanbulLight Aydınlatma Forumu 2018
  3. IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi 2018