Potansiyel Yenilenebilir Enerji ve Kaynak Verimliliği yatırımlarının özellikleri, finansmanı, uygulama yöntemleri ve başarılı örneklerinin sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve TurSEFF Danışmanları tarafından paylaşıldığı seminer boyunca; Yerel Yönetimler için Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Potansiyelleri, Proje Finansmanı, Öncelikli Proje Alanları ve Fırsatları, Binalarda Çevreci Yaklaşımlar gibi konular tartışıldı. 

Moderatörlüğünü İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu’nun yaptığı “Binalarda Çevreci Yaklaşımlar” panelinin ardından geçilen soru-cevap bölümüyle tamamlanan seminer, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

2018’in son çeyreğinde başlayan ve potansiyel yenilenebilir enerji ve kaynak verimliliği yatırımlarının özellikleri, finansmanı, uygulama yöntemleri ve başarılı örneklerinin yerel yönetimler ve sektör temsilcileriyle paylaşıldığı beş ili kapsayan seminer dizisine ilgili kurum ve kuruluşlardan toplam 396 kişi katıldı. 

Program detayı için tıklayınız.